Kategórie

ISEO fabrikapokojný spánok

Rodinná tradícia

Spoločnosť Iseo Serrature S.p.A. založil v roku 1969 Giuseppe Facchinetti - mimoriadne aktívny človek s výnimočným podnikateľským duchom. V obci Pisogne pri jazere Iseo na severe Talianska začal  vyrábať zámky, vložky do zámkov a visiace zámky. Od začiatku je verná svojmu územiu a výrobnému zameraniu rodiny. Po celé roky Giuseppe svedomito pracoval na zlepšovaní a budovaní postavenia firmy na trhu v Taliansku i Európe. Firmu priviedol až do súčasnej veľkosti. Spoločnosť Iseo ako prvá talianska firma vyrábajúca zámky obhájila ISO certifikát.

Medzinárodné vízie

Koncom 90-tych rokov syn Evaristo Facchinetti začal novú fázu rozvoja firmy založením ISEO Group. Jeho stratégia rastu sa zamerala na dva kľúčové prvky. Veľkosť - pretože na nej v konkurenčnom prostredí záleží a ľudský faktor - pretože podnikateľský duch je vrcholom skupiny. V súlade s touto stratégiou otvára skupine nové globálne obzory vďaka dcérskym spoločnostiam, ktoré pôsobia v Európe, na Strednom a Ďalekom východe, v Latinskej Amerike a od roku 2009, aj v Číne.

 

Tímová práca

Skupina Iseo je významnou súčasťou na medzinárodnej scéne, je alternatívnou realitou veľkých finančných skupín. Zahŕňa tím synergických spoločností, ktoré ma svojich vlastných riadiacich pracovníkov, podnikanie a továrne. A to nám umožňuje ponúknuť našim zákazníkom najlepší rozsah a kvalitu služieb. Dnes spoločnosť ročne vyrába viac ako 12 miliónov vložiek do zámkov.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Srdce bezpečnosti

Vložka do zámku je srdcom bezpečnosti: je konštrukčným prvkom, ktorého návrh a výrobné vlastnosti zabezpečujú efektívny účinok zatvárania. Technologická divízia Iseo sa zaoberá neustálym výskumu a naše testy počas výrobného procesu vykonávajú kontrolu vzoriek z dennej produkcie.