Kategórie

Rossetti fabrikaKľučky Rossetti sú po celom svete známe ako pekné, kvalitné a spoľahlivé výrobky. Pod kvalitou sa skrýva veľa výhod v prospech zákazníka, hlavne dlhšia životnosť výrobku a pekný dizajn.

Spoločnosť založil pán Alfredo Rossetti v roku 1953. Asi dvadsať rokov spoločnosť udržuje svoju pôvodnú štruktúru a darí sa jej zvyšovať objem i zisk. V sedemdesiatych rokoch bol naštartovaný proces diverzifikácie trhov v Európe, čo spoločnosti umožnilo predávať svoje výrobky aj v zahraničí. Ďalší a najdôležitejší krok vo vývoji spoločnosti bol skutočne technologickej povahy. Najmä počas deväťdesiatych rokov boli uskutočnené významné investície do pracovných strojov a výrobných zariadení. Použitie najmodernejšej technológie spoločnosti umožnilo udržiavať, upevňovať a zlepšovať postavenie na trhu. V súčasnosti je firma Rossetti v Taliansku zaradená medzi päť najúspešnejších výrobných spoločností v tomto odvetví.

Ročná produkcia  kľučiek a kovaní na dvere presahuje objem dodávok na viac ako milión dverí. Teda ročne viac ako milión sád kľučiek, viac ako 350 modelov v rozmanitých povrchových úpravách putuje do viac ako 60-tich krajín celého sveta.